Jsme zkušení finanční poradci a specialisté na exekuce s mnohaletou praxí. Najdeme nejvýhodnější řešení jak vyzrát nad exekucí i nekompromisním exekutorem. Poradíme, jak danou situaci řešit. Nejdůležitější je neprodleně jednat – kontaktujte nás!

Jestliže se situace dlužníka dostane do fáze, že už reálně hrozí exekuce nebo už exekuce probíhá, je nutné velmi urychleně jednat a situaci řešit, aby dlužník nepřišel o veškerý majetek.

Řešením je:

  • vyplacení exekuce
  • osobní bankrot   (insolvenční správce je nadřazený exekučnímu úřadu)

Jsme zkušení finanční poradci a specialisté na exekuce s mnohaletou praxí. Najdeme nejvýhodnější řešení jak vyzrát nad exekucí i nekompromisním exekutorem. Poradíme, jak danou situaci řešit.

Nejdůležitější je neprodleně jednat – kontaktujte nás!

Co všechno exekutor může:

Ač se to zdá paradoxní Policie ČR musí v případě domovní prohlídky žádat o souhlas soud, exekutor může bez povolení soudu kdykoliv a kamkoliv!

Exekutor může:

  • obstavit účet a mzdu dlužníka.

  • vstoupit do jakýchkoliv prostor, u kterých se domnívá, že se na místě nacházejí věci dlužníka. Exekutor tak vlastně může vstupovat do jakýchkoliv prostor domácnosti a omezovat tak uživatelská práva osob, které s dluhem nemají nic společného.

  • provádět exekuce i na téměř bezcenné věci. Je to z důvodu, že exekutorovi náleží odměna nejen z vymožené částky, ale i odměna z provedených úkonů. Exekutor je podnikatel a jde mu zejména o zisk.

Často se stává, že zisk ze zabavených věcí nepokryje ani náklady na exekuci. Dlužník tak má po mobiliární exekuci ještě větší dluhy, než před exekucí!

Pozor! Manželé dlužníků ručí za dluhy svého partnera.

I v případě, že mají manželé rozdělené „Společné jmění manželů“, dle nového Občanského zákoníku mohou doplatit na dluhy manželé dlužníků.

 

 

Naše doporučení: Nenechte vaše finanční problémy dojít až k exekuci. Poraďte se a řešte vaši situaci s odborníky včas. Jsme připraveni vám pomoci.